📅 oferta pune

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Prishtine

Java Developer (with API Knowledge), Kosovo

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
 At BPC we believe in creating solutions that empower our clients to grow ever closer relationships with their customers. We strive to improve the world of payments through our ideas, innovations and experiences that make everyday life easi...
 • Profesioni: Java Developer (with API knowledge), Kosovo
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/04/2021
Prishtine

Senior Java Developer

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Senior Java Developer TelOS Labs LLC is specialized in network and telecommunication professional services, cloud solutions, system integration, and data analytics. Our experienced team of engineers and developers has a readiness to meet ou...
 • Profesioni: Senior Java Developer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/04/2021
Prishtine

Primary School Teacher

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/05/2021
Primary School TeacherFinnish School of Kosovo is an innovative and disruptive K12 school based on best practices of Finnish Education system combined with the best international practices in education, opened in September 2018 in Prishtina, Kosovo....
 • Profesioni: Primary School Teacher
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/04/2021
Peje

Faturist/Faturiste

Peje Pagesa: Me Marreveshje
Faturist/FaturisteDetyrat:• Regjistron të hyrat dhe daljet e kompanisë;• Mban evidenca të ndryshme të kompanisëKualifikimet:• Ekonomist/e• Përvojë pune minimum 1 vit në faturim;• Njohja e programeve të MS Office(Excel, Word etj.)...
 • Profesioni: Faturist/Faturiste
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 16/04/2021
Prishtine

Kamarier (2), Pastruese (2)

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Restaurant Antika Exclusive Deçan shpall konkurs pune.Pozitat : KAMARIER (2)Pozitat : PASTRUESE (2)Kualifikimi :Të ketë përvoj puneTë jetë i/e aftë ti kryej punëtTë jetë i/e pergjegjshëm për punën që kryenNr kontaktues +....
 • Profesioni: Kamarier, Pastruese
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 16/04/2021
Prishtine

Mobile App Developer (Praktikant/e)

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/04/2021
Mobile App Developer (Praktikant/e)Kërkohen studentë për praktikë në pozitën "Mobile App Developer" me mundësi punësimi në Departmentin e Zhvillimit në Business Information Technology (BIT).Konkursi i hapur deri më 24 Prill 2021...
 • Profesioni: Mobile App Developer (Praktikant/e)
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 16/04/2021
Prishtine

Konkurs Per Vende Te Lira Pune / Pozita 2 Monter / 1 Ofsetist / 2 Praktikant

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Konkurs per vende te lira pune / pozita 2 Monter / 1 Ofsetist / 2 Praktikant 2 Monter / te kete njohuri elementare per brendimin e foljeve, montimin dhe realizimin e reklamave. 1 Ofsetist / Te kete njohuri elementare per makina te shtypshkronjes 2 P...
 • Profesioni: Konkurs per vende te lira pune / pozita 2 Monter / 1 Ofsetist / 2 Praktikant
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 16/04/2021
Prizren

Punëtor/Punëtore Në Prodhimtari

Prizren Pagesa: Me Marreveshje
Punëtor/Punëtore në ProdhimtariSAALSS hap vende të lira pune për pozitaPunëtor/Punëtore në ProdhimtariKualifikimetKandidatet duhet tё jen me vendbanim nё Prizren.Kandidatet duhet tё jen individ serioz me objektiv pune afatgjateTjeraApliki...
 • Profesioni: Punëtor/Punëtore në Prodhimtari
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 16/04/2021
Prishtine

Arkëtar/e Në Market Dhe Operator I Shitjes Në Pompë

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/04/2021
Arkëtar/e në market dhe Operator i Shitjes në pompëIP Petrol kërkon dy punëtorë: Arkëtar/e në market si dhe Operator i Shitjes në pompë, në Kaçanik.Përshkrimin e pozitave e gjeni më poshtë:Përshkrimi i pozitës: Operator i Shitjes n...
 • Profesioni: Arkëtar/e në market dhe Operator i Shitjes në pompë
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 16/04/2021
Prishtine

Shpërndarës/e (Delivery) Në Prishtinë

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Shpërndarës/e (Delivery) në PrishtinëKompania Taprrap hapë konkurs për të pranuar 3 punëtorë ose punëtore për shpërndarje të produkteve ushqimore (delivery).Kushtet për kualifikim janë:- Njohja e rrugëve dhe adresave në qytetin e Pr...
 • Profesioni: Shpërndarës/e (Delivery) në Prishtinë
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 16/04/2021
Prishtine

- Product Owner/ Product Manager

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Product Owner/ Product ManagerSolaborate is looking for highly motivated and self-starter individuals to join our Product Management team. We are currently looking for Product Owners/ Product Managers (plural), that thrive in a highly colla...
 • Profesioni: Product Owner/ Product Manager
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 13/04/2021
Prishtine

MONTAZHIER

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Kontakto në ...
 • Profesioni: MONTAZHIER
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/04/2021
Prizren

Punëtor/Punëtore Në Prodhimtari

Prizren Pagesa: Me Marreveshje
SAALSS hap vende të lira pune për pozitaPunëtor/Punëtore në ProdhimtariKualifikimetKandidatet duhet tё jen me vendbanim nё Prizren.Kandidatet duhet tё jen individ serioz me objektiv pune afatgjateTjeraAplikimi i kandidatёve bёhet nё kompa...
 • Profesioni: Punëtor/Punëtore në Prodhimtari
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Marketing Manager

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
KONKURS PER PUNE2 vende te lira!Pozita ShiteseTe kete aftesi ne shitje dhe prezantimin e mallitTe interesuarit te kontaktojne ne nr e tel ...
 • Profesioni: Marketing Manager
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Agjent/e Udhëtimesh

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Vende të lira, për gjërmanofolës!Projekti: INBOUNDBaruti është në rritje të kuadrit të punëtoreve gjërmanofolës të nivelit C1, për njërin prej klientëve tanë ndërkombëtarë.Tre të parët që do të punësohen, do të jenë fitues...
 • Profesioni: Agjent/e udhëtimesh
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Operator/e

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Operator/e e Qendres së kontrollitorari i punes 6 orë në dittel: ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Team Leader - Deutsche Sprache

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Star Telecom po kërkon Team Leader ne Gjuhën Gjermane për njërin nga projektet tona,Star Telecom ofron:-Pagë atraktive 1000€ +bonuse-Ambient miqësor-Orar të plotë, e hënë - e premte.Çka duam nga ju:-Aftësi të mira komunikimi në gjuh...
 • Profesioni: Team Leader - Deutsche Sprache
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Restaurant Server

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
restaurantnbahqe Pas një rinovimi të mjedisit dhe duke u marrë me sinqeritet me klientët e shtuar, ne po kërkojmë punëtorë me përvojë pune për t'u kujdesur për klientelën tonë, ne i mirëpresim të gjithë ata që janë të motivu...
 • Profesioni: Restaurant Server Restaurant
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Vende Pune Ne Fushen E Prodhimit Te Enterierit

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Konkurs pune5 vende te lira pune ne fabrike per prodhimin e enterieritKerkohen:Mjeshter me pervoje pune me njohuri ne lemin e prodhimit te enterierit (zdrukthtari)PraktikantVendi i punes: Afer rrethit te QMI-seTe interesuarit te lajmerohen ne numrin...
 • Profesioni: Mjeshter
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Doktoreshë/Doktor

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
KONKURS PER PUNEKlinika Stomatologjike Dental Therapy shpall vënd pune : Doktor/Doktoreshe te Stomatologjise.♦️Kriteret:- Të ketë mbaruar Fakultetin e Stomatologjise dhe te jete i licencuar- Të jetë i/e komunikueshem , përkushtuar ndaj pun...
 • Profesioni: Doktoreshë/Doktor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Agjent Shpërndarës Në Prishtinë

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Agjent shpërndarës në PrishtinëNëse keni dëshirë të fitoni të ardhura shtesë, përveç punës që aktualisht e bëni, atëherë ky është vendi i duhur!Nëse jeni person ambicioz dhe të pasionuar pas biçikletave, atëherë kjo është p...
 • Profesioni: Agjent shpërndarës në Prishtinë
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Public Relations Officer

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Public Relations OfficerMetDaan is a leading digital publisher. We create the most engaging content for millennial women worldwide. We offer our employees a collaborative environment that sparks inspiration and supports personal growth.We are lookin...
 • Profesioni: Public Relations Officer
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/04/2021
Prishtine

Kerkojme Ambullantiv Per Terren

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Kerkojme ambullantiv/e dhe komercialist/e per terren....
 • Profesioni: Ambullantiv per terren
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 10/04/2021
Prishtine

Director Of Content Creation

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Director of Content CreationSpaxel owns, operates and develops distinctive projects across a range of strategies seeking above-market, risk-adjusted returns. We are a collective of industry veterans from diverse verticals leveraging technology and i...
 • Profesioni: Director of Content Creation
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 09/04/2021
Prishtine

Agjenta Ne Gjuhen Gjermane

Prishtine Pagesa: Me Marreveshje
Agjenta ne gjuhen gjermaneO.T Capital Media, po kerkon agjenta qe flasin gjuhen gjermane.Kushtet:E Hene - E premteOrari nga 12:00 ne 20:00Kontrate te rregullt puneRroge baze dhe bonuseAtmosfere te ngrohte puneTrajnime te rregulltaNese jeni te intere...
 • Profesioni: Agjenta ne gjuhen gjermane
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 09/04/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Shpallje