🏡 banesa me qira

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

250 Euro - • Jepet Me Qera Banesa Ne Dardani

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
54.00 m2
Kati
3
Prishtine | Dardani Jepet me qera banesa 54m2 kati iii ( 3 )ne dardani▪️sallondhenbsp;▪️kuzhine▪️dhome gjumi▪️banjodhenbsp;▪️ballkon▪️250€ muaji ✅...
14/04/2021 21:17

450 Euro - Jepet Me Qira Banesa Në Rrugen B -

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
5
Prishtine | Matiqan ✔jepet me qira banesa 85m2 kati 5 në rrugen blëshohet me qira banesa në mati 1, rruga prekazi, afer restorant loriano. banesa ndodhet në katin e 5-të. banesa gjindet në një zonë mjaftë të ...
14/04/2021 20:41

450 Euro - Lëshohet Banesa Per Qera Në Dragodan

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
3
Prishtine | Arberi ✔lëshohet banesa per qera 120m2 kati 3 në dragodan(perball hotel adria)banesa ka këtë renditje :| sallon/kuzhine| 3 dhoma gjumi| banjo + wc| 2 ballkona✅cmimi 470€dhenbsp;...
14/04/2021 15:49

1,500 Euro - • Ofrohet PËr Qira Penthouse Fantastik Në Lagjen Arbëria Në Pris

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
185.00 m2
Kati
5
Prishtine | Arberi ...
13/04/2021 16:51

450 Euro - Ofrohet PËr Qira Kat Shtëpie E Mobiluar Shumë Mirë Tek Qafa Në Pr

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
1
Prishtine | Qafa Ofrohet pËr qira katë shtëpie e mobiluar shumë mirë tek qafa në prishtinë125m²│2 dhoma gjumi│banjo│ballkon▬shtëpia nodhet në lagjen qafa, mbrapa qeverisë, në rrugen e shtruar me ku...
13/04/2021 16:41

300 Euro - Ofrohet PËr Qira Banesë Moderne Pranë "hotel Nartel" Në Prishtinë

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
6
Prishtine | Arberi ...
13/04/2021 16:37

280 Euro - Ofrohet PËr Qira Banesë 2+1 Pranë Parkut Të Velanisë Në Prishtin

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
Prishtine | Velania Ofrohet pËr qira banesë 2+1 pranë parkut të velanisë në prishtinë75m²│2 dhoma gjumi│banjo│ballkon▬banesa nodhet në lagjen velania, pranë parkut të velanisë. vend i qetë, orjentim ...
13/04/2021 16:15

550 Euro - Ofrohet PËr Qira Banesë Shumë E Lezetshme Tek

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
5
Prishtine | Arberi Ofrohet pËr qira banesë shumë e lezetshme tek "hotel nartel" në emshir92m²│2 dhoma gjumi│1 banjo│garazh▬banesa ndodhet në katin e 5-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleks...
13/04/2021 16:10

350 Euro - Ofrohet PËr Qira Banesë 2+1 Shumë Moderne Në Kompleksin Pika Në L

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
4
Prishtine | Lagja e Spitalit Ofrohet pËr qira banesë 2+1 shumë moderne në kompleksin pika në lagjen e spitalit92m²│2 dhoma gjumi│1.5 banjo│kati 4▬kjo banesë e mobiluar me shumë përkushtim ofron komoditet dhe rela...
13/04/2021 15:55

1,700 Euro - Ofrohet Për Qira Duplex Penthouse Super Luksoze Në Qendër Të Prish

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi Ofrohet për qira duplex penthouse super luksoze në qendër të prishtinës170m² banim | 3 dhoma gjumi | terasë 150m²▬mobiluar dhe dizajnuar me stil modern dhe njëkohësisht minimal, ky duplex ...
13/04/2021 15:35

900 Euro - Ofrohet PËr Qira Banesë Klasike Dhe Tejët E Veçantë Në Lagjen "q

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
1
Prishtine | Qafa Ofrohet pËr qira banesë klasike dhe tejët e veçantë në lagjen "qafa" në prishtinë150m²│1 dhomë gjumi│banjo│kati 1▬banesa nodhet në katin e parë të një objekti pesë katësh, në ...
13/04/2021 15:24

350 Euro - Ofrohet PËr ‪‎qira‬ Banesë Në Objektin "kulla Zotnisë" Në L

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
4
Prishtine | Lagjja e Muhaxherve Ofrohet pËr ‪‎qira‬ banesë 1+1 në objektin "kulla zotnisë" në lagjen e muhaxherëve56m²│dhomë gjumi│banjo│ballkon▬në objektin më të mirë në lagjen e muhaxherëve, tek kulla z...
13/04/2021 15:19

450 Euro - Ofrohet PËr Qira Banesë E Lezetshme Afer Hotel Sirius Në Prishtinë

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
8
Prishtine | Arberi Ofrohet pËr qira banesë e lezetshme afer hotel sirius në prishtinë57m² │2 dhoma gjumi│banjo│kati 8-të▬në katin e 8-të të një objekti 9 katësh ndodhet kjo banesë shumë e lezetshme,...
13/04/2021 03:29

1,000 Euro - Ofrohet PËr Qira Katë Shtëpie Në Lagjen "qafa" Në Prishtinë

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
4
Prishtine | Qafa Ofrohet pËr qira katë shtëpie në lagjen "qafa" në prishtinë150m²│3 dhoma gjumi│banjo│kati 4▬banesa nodhet në katin e katërt (4) të një objekti pesë katësh, në pozitë përfekte n...
13/04/2021 03:13

200 Euro - Ofrohet Për Qira Banesën Në Lagjen "bregu I Diellit" Në Prishtinë

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
Prishtine | Bregu i Diellit Dhenbsp;ofrohet për qira banesën me sipërfaqe prej 65m² në lagjen "bregu i diellit" në prishtinë.banesa gjendet në katin e 3-të një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për bani...
10/04/2021 02:30

1,500 Euro - Ofrohet Për Qira Penthouse Në Lagjen Arbëria Në Prishtinë.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
184.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi Dhenbsp;ofrohet për qira penthouse me sipërfaqe prej 184m² në lagjen arbëria në prishtinë.ky penthouse shumë i veçantë ndodhet në objektin më të ri të kompanisë tregtia.dizajnuar nga nj...
10/04/2021 02:26

300 Euro - • Banesë Me Qera Në Mati 1, Prishtinë.

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
5
Prishtine | Matiqan Banesë me qera në mati 1, prishtinë.banesa gjindet afër rrugës “muharrem fejza”.ndërtim i ri, modern.dhenbsp;sipërfaqja: 107m²banesa ka këtë renditje:• qëndrim ditorë me kuzhinë• ...
07/04/2021 23:29

300 Euro - ~banesë Me Qera Në Lagje Të Spitalit, Prishtinë.

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi Banesë me qera në lagje të spitalit, prishtinë.banesa është duke u mobiluar komplet dhe modern, gjindet në kompleks të ri.sipërfaqja: 90 m²banesa ka këtë renditje:• dhomë dite me kuzhin...
07/04/2021 23:25

300 Euro - Banesë Me Qira Për Zyre Apo Banim Në Zonën Prishtina E Re, Veterni

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
1
Prishtine | Arberi Banesë me qira për zyre apo banim në zonën prishtina e re, veternik / prishtinë.banesa është e pamobiluar vetëm me kuzhinë.sipërfaqja: 110 m²banesa ka këtë renditje:• dhomë dite me kuz...
07/04/2021 23:20

500 Euro - Banesë Me Qira Në Qendër, Prishtinë ~

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
3
Prishtine | Arberi Banesë me qira në qendër, prishtinë.dhenbsp;banesa është e mobiluar komplet dhe moderne.dhenbsp;sipërfaqja: 130m²dhenbsp;banesa ka këtë renditje:dhenbsp;• dhomë dite me kuzhinë• 3 dhom...
07/04/2021 23:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Shpallje