JAP ME QIRA BANESEN TE KOMPLEKSI LINDA Fushe Kosove

Banesa me qira 01/04/2021 23:03 Post ID: 1112


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 2+1  Per 5 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 75.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Fushe Kosove - Qender
Adresa Fushe Kosove - Harta
Lexime 57

JAP ME QIRA BANESEN TE KOMPLEKSI LINDA- TE BAU MARKET+GARAZH

Leshoj me qera banesen, e cila gjindet ne Kompleksin Linda, ndertues Altrade, ngat Bau Market. Banesa eshte e pabanuar asnjeher, gjindet ne katin e 5te, eshte duke u mobiluar, me 1 prill eshte e gatshme per banim dhe ka kete renditje:
-2 dhoma gjumi
- Sallon e kuzhine
- banjo
- ballkoni dhe
- korridori
-Garazha
Cmimi i baneses me mobilje komplet dhe me garazh eshte 250 Euro
Banesa leshohet per familjare, per kohe te gjate, nje qira depozite duhet te lihet tek pronari!

Anetari ID: 6956

photo

Njoftimi ID: 1112