Banesa me qira ne Qender, afer Rektoratit📍 Prishtine

Banesa me qira 01/04/2021 02:19 Post ID: 1154


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 50.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 4
Qyteti - Zona Prishtine - Arberi
Adresa Prishtine - Harta
Lexime 33

Banesa me qira në Qendër, afër Rektoratit📍

▪️Çmimi: 330€💶 Pa shpenzime.

▪️Çmimi: 400€💶 Me të gjitha shpenzimet.

▪️Afër Lc Waikikit, me 50m2, kati i 4 pa lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë

▪️Dhomë e gjumit,

▪️Banjo,


Anetari ID: 6956

photo

Njoftimi ID: 1154