Ofrohet per Qira Penthouse ne lagjen Arberia ne Prishtine. Prishtine

Banesa me qira 10/04/2021 02:26 Post ID: 1296


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 2+1  Per 5 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 184.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Prishtine - Arberi
Adresa Prishtine - Harta
Lexime 35

 Ofrohet për Qira Penthouse me sipërfaqe prej 184m² në lagjen Arbëria në Prishtinë.

Ky Penthouse shumë i veçantë ndodhet në objektin më të ri të kompanisë Tregtia.

Dizajnuar nga një arkitekt me shumë shije dhe me organizim shumë të mirë, ky Penthouse të ofron një relaks të vërtetë. Hapësira e qëndrimit e hapur dhe e lartë sa dy kate, me dritare të mëdha deri në dysheme dhe dritare kulmi, të bën të ndihesh në mënyrë shumë të veçantë.

Penthouse posedon këtë rënditje:

1.Dhomë e qëndrimit ditorë së bashku me kuzhinë

3.Dhomë e gjumit (njëra dhomë me banjo).

2.Banjo 

1.Ballkon, depo

Çmimi 1500EUR /muaj.

Për më shumë detaje kontaktoni ! 


Anetari ID: 6956

photo

Njoftimi ID: 1296