Ofrohet per Qira banesen ne lagjen "Bregu i Diellit" ne Prishtine. Prishtine

Banesa me qira 10/04/2021 02:30 Post ID: 1297


Pagesa 200 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 65.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3
Qyteti - Zona Prishtine - Bregu i Diellit
Adresa Prishtine - Harta
Lexime 55

 Ofrohet për Qira banesën me sipërfaqe prej 65m² në lagjen "Bregu i Diellit" në Prishtinë.

Banesa gjendet në katin e 3-të një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim. Objekti banesore gjithashtu  posedon nxemje qendrore me "Termokos''.

Banesa posedon këtë rënditje:

1.Dhomë e qëndrimit ditorë së bashku me kuzhinë

1.Dhomë e gjumit,

1.Banjo 

1.Ballkon

Çmimi 200EURO /muaj.

Për më shumë detaje kontaktoni ! 


Anetari ID: 6956

photo

Njoftimi ID: 1297