Ofrohet PER QIRA Banese klasike dhe tejet e vecante ne lagjen "QAFA" ne Prishtine Prishtine

Banesa me qira 13/04/2021 15:24 Post ID: 1338


Pagesa 900 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 150.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Prishtine - Qafa
Adresa Prishtine - Harta
Lexime 30

Ofrohet PËR QIRA Banesë klasike dhe tejët e veçantë në lagjen "QAFA" në Prishtinë


150m²│1 Dhomë gjumi│Banjo│Kati 1

Banesa nodhet në katin e parë të një objekti pesë katësh, në pozitë përfekte në lagjen Qafa, e mobiluar në stilin klasik, hapsira të mëdha, objekt privat, siguri e lartë, shumë pranë rrugës "UÇK"  dhe afër restaurant "Safrobezit". Është e gjitha e mobiluar dhe me shumë shije, kuzhinë e paisur me të gjitha elementet funksionale, nxemje qendrore, pamje të hapurë, hyrje e kontrolluar dhe shumë perparësi tjera.

Ka sipërfaqe prej 150m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me tryezari,kuzhinë të veçuar, 1 Dhomë gjumi, 2 Ballkona dhe 1 Banjo.

Kjo banesë është leshuar vazhdimisht për nderkombetarë, të gjitha shpenzimet përfshihen në çmim, afer i keni të gjitha institucionet, qendren e qytetit, hyrje-daljet nga qyteti jane teper të mira dhe lehtë e qasshme nga cilado pjesë e qytetit.

Çmimi 900 €/muaj (përfshirë gjitha shpenzimet në këtë çmim)

Për më shumë informata kontaktoni! 


Anetari ID: 6956

photo

Njoftimi ID: 1338