Ofrohet PER QIRA Banese shume e lezetshme tek Prishtine

Banesa me qira 13/04/2021 16:10 Post ID: 1346


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 2+1  Per 5 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 92.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Prishtine - Arberi
Adresa Prishtine - Harta
Lexime 42

Ofrohet PËR QIRA Banesë shumë e lezetshme tek "Hotel Nartel" në Emshir

92m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Garazh

Banesa ndodhet në katin e 5-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me "Hotel Nartel" në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit.

Përfshinë 92m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 Depo, 2 Ballkona.

Kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale dhe tepër të bukur, TV Led, nxemje qendrore me rrymë, pamje të hpaur nga Lindja - Jugu, hyrje e kontrolluar, ashensorë funkisonal, parking të shumtë, pozitë perfekte dhe afer të gjitha komoditeteve. 

Çmimi 550 €/muaj

Për më shumë informata kontaktoni! Anetari ID: 6956

photo

Njoftimi ID: 1346