oggetto commerciale in affitto

Ofrojmë Me #qera Banesën Për Zyre Në Qendër !!
Qafa | Prishtina
KM dal centro citta
84.00 m2 Superficie
3 Piano

Ofrojmë me #qera banesën për zyre në qendër !!rr uÇk - udhëkryqi tek kafet e vogla ( beka market).| 84m² | kati 3 |dhenbsp;banesa ka këtë renditje:|1 dhomë ditedhenbsp;| dhenbsp; kuzhinadhenbsp;|2 dhoma të gjumitdhenbsp;|2 banjodhenbsp;| ... 18/05/2021 15:26

420 Euro

⭕️lëshojmë Banesën Me Qera Për Zyre Në Qendër Të Prishtinës
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
85.00 m2 Superficie
1 Piano

⭕️lëshojmë banesën me qera për zyre në qendër dhenbsp;të prishtinës në katin e 1-rë dhenbsp;banesa posedon :dhenbsp;⭕️3 hapësira pune⭕️1 kuzhinëdhenbsp;⭕️2 ballkona⭕️banjo⭕️Çmimi :350euro... 15/05/2021 12:53

350 Euro

⭕️lëshojmë Lokalin Me Qera
Kalabria | Prishtina
KM dal centro citta
100.00 m2 Superficie
1 Piano

⭕️lëshojmë lokalin me qeradhenbsp;⭕️lokali gjendet në kalabridhenbsp;⭕️lokali ka sipërfaqe 100m² dhenbsp;i përshtatshme për zyre .⭕️Çmimi : 1000 eurodhenbsp;... 15/05/2021 12:50

1,000 Euro

Ofrohet PËr #qira Ordinacë Stomatologjike Në Lagjen "dardania" Në Prishtinë
Dardani | Prishtina
KM dal centro citta
35.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet pËr #qira ordinacë stomatologjike në lagjen "dardania" në prishtinë35m²│përdhesë│banjo│recepsion▬hapësira ndodhet në katin përdhes në kuadër të një blloku banesor ndërtim i vjetër në lagjen "dardania", përfshinë si... 11/05/2021 22:58

400 Euro

Zyre (banes) Me Qira Ne Lakrishte -
Lakrishte/New Born | Prishtina
KM dal centro citta
92.00 m2 Superficie
12 Piano

Zyre (banes) me qira ne lakrishte - lokacioni: kompleksi dukagjini residencesiperfaqe: 92.50 m2kati 12renditjet:- 3 njesi punes- banjo- 2 banjo- 2 ballkona- koridorposedon:- nxemje qendrore me termokos dhe rryme- mirembatje te hymjes- garazhd per vet... 07/05/2021 05:28

450 Euro

Objekt Me Qira Ne Tokbashqe -
Taslixhe/Taukbashqe | Prishtina
KM dal centro citta
1000.00 m2 Superficie
1 Piano

Objekt me qira ne tokbashqe -dhenbsp;lokacioni: rruga nazim gafur perball agjensionit kunder kurropsionitsiperfaqe: 1000 m2posedon:- karriga, fotele zyrtare. vitrinë, banka, 16 kamera, alarm, agregat, 20 klima etjÇmimi €3500... 07/05/2021 05:13

3,500 Euro

Lokal Me Qira Te Sllovenia Sportit -
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
300.00 m2 Superficie
1 Piano

Lokal me qira te sllovenia sportit -dhenbsp;lokacioni: rr. tring smajli - mbrapa hotel siriusitsiperfaqe: 300 m2kati perdhesposedon:- karriga, banka, kamera, alarm, zmadhues zëri, klima etj.Çmimi €1800... 07/05/2021 05:08

1,800 Euro

Leshohet Objekti Me Qira Ne Emshir -
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
380.00 m2 Superficie
1 Piano

Leshohet objekti me qira ne emshir, ka 380m2, naltesia 4.00 metra.dhenbsp;vend ideal per bisnese qe deshirojne frekuentim me qasje ne rrugen kryesore.parking privat me 35 parkingje dhe garazhe 6 vendparkime.Çmimi: 11 €/m2.... 05/05/2021 01:09

4,180 Euro

LĂ«shohet Me Qira Ambulata NĂ« Emshir Me Gjitha Paisjet Specialistike.
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
130.00 m2 Superficie
1 Piano

Lëshohet me qira ambulata në emshir me gjitha paisjet specialistike.dhenbsp;130 m2, përdhese.salla e pritjes,4 njësi të ndara,2 wc të adaptuara për kërkesë specifike.e paisur me gjitha, kualitetit gjerman.Çmimi: 1100 €/muaj... 05/05/2021 01:01

1,100 Euro

Leshohët Lokali Me Qira Ne Aktash
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
380.00 m2 Superficie
2 Piano

Leshohët lokali me qira ne aktash380 m2i ndrequr për zyre, në vend ideal që punëtorët kanë afër çka ju duhet!secila njësi e ka ballkonin.wc/2×2♀️♂️Çmimi:1300€/muaj... 05/05/2021 00:57

1,300 Euro

-lËshohet Lokali MË Qira NË RrugËn B.
Bregu i Diellit | Prishtina
KM dal centro citta
120.00 m2 Superficie
1 Piano

LËshohet lokali mË qira nË rrugËn b.● 120 m2 i përshtatshëm për ordinancë, zyrë apo call center.● Çmimi: 800 €/muaj... 05/05/2021 00:12

800 Euro

Lëshohet Banesa Afër Aak-së
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
72.00 m2 Superficie
2 Piano

Lëshohet banesa afër aak-së● 72 m2, kati 2● e përshtatshme për zyrë apo ordinancëdhenbsp;● komplet e renovuar● Çmimi: 450 €/muaj... 04/05/2021 23:53

450 Euro

Lokal MË Qira AfËr RrugËs C E B.
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
260.00 m2 Superficie
1 Piano

Lokal mË qira afËr rrugËs c e b.● 260 m2,dhenbsp;● i përshtatshëm për poliklinikë, zyrë apo lokale afariste. parking të mjaftueshëm.dhenbsp;● Çmimi: 7.90 €/m2... 04/05/2021 23:43

2,054 Euro

Zyre Me Qira Te Hotel Grandi -
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
88.00 m2 Superficie
4 Piano

- zyre me qira te hotel grandi -lëshohet me qira banesa në pjesën më të frekuentuar të qytetit, vetëm 50m afërsi me hotel grand; qeverin; newborn. banesa ka pamje në dy anët e qytetit.banesa është në katin e 4-të dhe ka këtë rënditje... 03/05/2021 01:37

500 Euro

Lokal Me #qira Në Qendër, Prishtinë.
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
170.00 m2 Superficie
1 Piano

Lokal me #qira në qendër, prishtinë.dhenbsp;lokali ka sipërfaqe prej 170m², gjindet në katin e parë, afër gjimnazit “sami frasheri”.lokali është i hapur komplet pa ndarje dhe posedon hyrje të veqant, posedon nxemje qendrore me radiator... 01/05/2021 23:12

1,100 Euro

• Lëshohet Zyre Me Qera
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
43.00 m2 Superficie
1 Piano

Lëshohet zyre me qeradhenbsp;adresa : prishtinë. rr. qamil hoxha ( afër sheshit nënë tereza )sip : 43 m2dy dhoma punenjë banjokuzhinëkoridorÇmimi : 350 euro... 29/04/2021 18:08

350 Euro

LĂ«shohet Zyre Me Qera
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
40.00 m2 Superficie
1 Piano

Lëshohet zyre me qeradhenbsp;adresa : te plepat ( afër rtk-së )sip : 40 m2një dhomë punenjë banjoÇmimi : 250 eurodhenbsp;... 29/04/2021 17:57

250 Euro

Lokal Me Qera Në Qendër Te Shkolla “sami Frashëri”, Prishtinë
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
70.00 m2 Superficie
1 Piano

Lokal me qera në qendër te shkolla “sami frashëri”, prishtinëlëshohet me qera lokali prej 70m², kati përdhes.lokali gjindet në rrugën kryesore, i përshtatshëm për shumë veprimtari.Çmimi: 1200 €/muajpër më shumë informata kontak... 27/04/2021 00:44

1,200 Euro

LĂ«shohet Zyre Me Qera
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
43.00 m2 Superficie
1 Piano

Lëshohet zyre me qeradhenbsp;adresa : prishtinë. rr. qamil hoxha ( afër sheshit nënë tereza)sip : 43 m2dy dhoma punenjë banjokuzhinëkoridorÇmimi : 350 eurodhenbsp;... 21/04/2021 04:49

350 Euro

Lëshojmë Lokalin Me Qira
Matiqan | Prishtina
KM dal centro citta
30.00 m2 Superficie
1 Piano

⭕️lëshojmë lokalin me qira 30m²dhenbsp;⭕️në mati 1dhenbsp;⭕️lokali është i përshtatshëm për shumë veprimtari të bizneseve të vogla⭕️Çmimi:200 euro... 21/04/2021 03:03

200 Euro

Lëshojmë Banesën Me Qera Për Zyre Te Qafa
Qafa | Prishtina
KM dal centro citta
70.00 m2 Superficie
1 Piano

Lëshojmë banesën me qera për zyre te qafa 70m² në katin e 1-rë dhenbsp;banesa posedon :dhenbsp;⭕️2 hapësira pune⭕️1 kuzhinëdhenbsp;⭕️2 ballkona⭕️banjo⭕️Çmimi :300 euro... 21/04/2021 02:57

300 Euro

Ofrohet Me Qira Lokali NĂ« Lagjen Dardania.
Dardani | Prishtina
KM dal centro citta
44.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet me qira lokali 44m² në lagjen dardania.lokali gjendet në afërsi të stacionit të autobusëve dhe posedon një vendparkim.● Çmimi: 250€ na kontaktoni në numrin per me shume informacion!  ... 19/04/2021 17:32

250 Euro

Banesë Me Qira Për Zyre Apo Banim Në Qendër (te Qafa), Prishtinë
Qafa | Prishtina
KM dal centro citta
95.00 m2 Superficie
1 Piano

... 19/04/2021 17:28

400 Euro

Ofrohet PËr Qira Lokal Afarist Pranë "hotel Nartel" Në Prishtinë -
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
78.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet pËr qira lokal afarist pranë "hotel nartel" në prishtinë78m²│një njësi│banjo│kati përdhes▬në objektin më të ri të ndertuar nga kompania dervisholli pranë "hotel nartel" në lagjen emshir, jemi duke e ofruar për qira kët... 13/04/2021 16:56

800 Euro

Ofrohet PĂ‹r Qira Objekt Afarsit I Destinuar Vetem PĂ«r Auto Servis
Qender | Fushe Kosove
KM dal centro citta
180.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet pËr qira objekt afarsit i destinuar vetem për auto servis180m²│top lokacion│rrugë kryesore▬hapësira ndodhet në kuadër të një objekti afarist, i destinuar vetëm për auto servis, ndodhet në një pozitë përfekte për të bër... 13/04/2021 16:20

950 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio