oggetto commerciale in vendita

Jepet Banesë Me Qira Dhe Në Shitje Mbrapa Siriusit Rr.tring Smajli.
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
51.00 m2 Superficie
1 Piano

Jepet banesë me qira dhe në shitje mbrapa siriusit rr.tring smajli, banesa ka një rënditje të mirë dhe funksionale që mund të përdoret për banim apo për zyre (biznes), ka një dhomë gjumi, dhomë pritjeje me kuzhinë, korridor, banjo, gar... 16/05/2021 11:00

60,000 Euro

Shitet Lokali Me Lokacion Në Prishtinë, "lagjja Tophane" (rr.pjetër Bogdani)
Tophane | Prishtina
KM dal centro citta
124.00 m2 Superficie
1 Piano

⭕shitet lokali 124mÂČ me lokacion nĂ« prishtinĂ«, "lagjja tophane" (rr.pjetĂ«r bogdani);⭕lokali ka njĂ« pozit tĂ« pĂ«rshtatshme pĂ«r qfarĂ«do veprimtarie⭕lokali posedon dokumentacion tĂ« rregullt.⭕Çmimi 1100 euro pĂ«r m2dhenbsp;... 21/04/2021 04:31

136,400 Euro

Shitet Lokali Me Lokacion Në Prishtinë, "lagjja Matiqan" (afër Sh.f Mileniumi );
Matiqan | Prishtina
KM dal centro citta
200.00 m2 Superficie
1 Piano

⭕shitet lokali 200mÂČ me lokacion nĂ« prishtinĂ«, "lagjja matiqan" (afĂ«r sh.f mileniumi );⭕lokali ka njĂ« pozit tĂ« pĂ«rshtatshme pĂ«r cfarĂ«do veprimtarie⭕lokali posedon dokumentacion tĂ« rregullt.⭕Çmimi 1650 euro pĂ«r mÂČdhenbsp;... 21/04/2021 04:23

330,000 Euro

Ofrohet PËr Shitje Lokal Atraktiv NĂ« RrugĂ«n "isa Kastrati" ShumĂ« Pran Parkut
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
379.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet pËr shitje lokal atraktiv nĂ« rrugĂ«n "isa kastrati" shumĂ« pran parkut379mÂČ pĂ«rdhes│451mÂČ bodrum│▬lokalin tĂ« cilin jemi duke e prezantuar pĂ«r shitje, ndodhet nĂ« rrugĂ«n mĂ« tĂ« frekuentuar tĂ« lagjes siq Ă«shtĂ« "isa kastrati", ... 13/04/2021 02:44

980,000 Euro

Shitet Lokali NĂ« UlpianĂ« 📍
Ulpiane | Prishtina
KM dal centro citta
97.00 m2 Superficie
1 Piano

Shitet lokali nĂ« ulpianĂ« 📍â–ȘïžĂ‡mimi: 220.000â‚ŹđŸ’¶â–ȘnĂ« objektin "lesna", me flete poseduse, me gjithĂ«sej 97m2 tĂ« shfrytzushme lokal si dhe teras para, nĂ« njeren nga zonat me tĂ« frekuentuara tĂ« qytetit, e pershtatshme pĂ«r shume llo... 01/04/2021 23:31

220,000 Euro

Ofrohet PËr Shitje Lokal NĂ« QendĂ«r TĂ« Qytetit NĂ« MitrovicĂ«
Qender | Mitrovice
KM dal centro citta
135.00 m2 Superficie
1 Piano

... 26/03/2021 23:21

150,000 Euro

Shitet Lokali NĂ« Lagjen Dardania( Te Santea)
Dardani | Prishtina
KM dal centro citta
65.00 m2 Superficie
1 Piano

⭕shitet lokali 65m2 nĂ« lagjen dardania( te santea)⭕lokali ka nje pozitĂ« tĂ« pĂ«rshtatshme per çfarĂ«do veprimtarie⭕lokali posedon dokumentacion te rregullt⭕Çmimi :250.000 euro i diskutueshem... 12/03/2021 01:52

250,000 Euro

Ofrohet PĂ«r Shitje Banesa 55m2 (43m2 Me Letra) Te Pishat !
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
55.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet pĂ«r shitje banesa 55m2 (43m2 me letra) te pishat !!!Çmimi : 180000€banesa ka 55m2 (42m2 me letra) Ă«shtĂ« te pishat, mund tĂ« shfrytĂ«zohet edhe pĂ«r zyre, ka hapsirĂ« tĂ« mjaftushme dhe shumĂ« tĂ« pĂ«rshtatshme. banesa Ă«shtĂ« e pa mobil... 07/03/2021 15:45

180,000 Euro

Ofrohet Lokali Me Qira Ose Shitet Ne Arberi, Objekti I Butrintit.
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
113.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet lokali me qira ose shitet ne arberi, objekti i butrintit.113mÂČ dhenbsp;i pershtatshem per shume veprimtari.Çmimi per qira : 700ۂmimi per shitje : 1800/mÂČ... 06/03/2021 17:18

203,400 Euro

Ofrohet Për Shitje Biznesi (resturant) Në Qendër Të Prishtinës
Arberi | Prishtina
KM dal centro citta
178.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet pĂ«r shitje biznesi (resturant) nĂ« qendĂ«r tĂ« prishtinĂ«s178mÂČ pĂ«rdhesë│160mÂČ bodrum | 100mÂČ terasĂ«biznesi Ă«shtĂ« aktiv dhe me qarkullim tĂ« mirĂ«, mirĂ«po pĂ«r arsyje private tĂ« pronarĂ«ve po ofrohet pĂ«r shitje.hapur qe 3 vite, ... 28/02/2021 02:49

63,000 Euro

Ofrohet PËr Shitje Lokal I Pozicionuar NĂ« AfĂ«rsi Te SupĂ«r VivĂ«s NĂ« Lagjen E Spitalit
Lagja e Spitalit | Prishtina
KM dal centro citta
107.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet pËr shitje lokal i pozicionuar nĂ« afĂ«rsi te supĂ«r vivĂ«s nĂ« lagjen e spitalit dhe me fletĂ« poseduese107 mÂČ│pĂ«rdhesë│lagjia e spitalilokalet gjinden nĂ« njĂ«rĂ«n ndĂ«r lagjet mĂ« atraktive pĂ«r tĂ« bĂ«rĂ« biznes. tĂ« finalizuara p... 28/02/2021 02:30

187,250 Euro

Ofrohet Për Shitje Lokal Në Afërsi Të Qendres Tregtare "royall Mall" Në Lagjen Mati 1
Matiqan | Prishtina
KM dal centro citta
143.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet pĂ«r shitje lokal nĂ« afĂ«rsi tĂ« qendres tregtare "royall mall" nĂ« lagjen mati 1143mÂČ│njĂ« njĂ«si│banjo | pĂ«rdhesenĂ« njĂ«rin prej objekteve mĂ« tĂ« mira tĂ« ndertuara nĂ« lagjen mati 1 dhe atĂ« afer me qendren tregtare "royall mall" ... 27/02/2021 01:38

214,500 Euro

Ofrohet Per Shitje Lokali Afarist Ne Lagjen"ulpiane"
Ulpiane | Prishtina
KM dal centro citta
80.00 m2 Superficie
1 Piano

Ofrohet per shitje lokali afarist ne lagjen"ulpiane" me madhesi prej 80mÂČ.lokali ndodhet ne perdhese ne lokacion ideal per biznes,ka pamje te hapur me mundesi te mire reklamimi.eshte i rinovuar komplet,eshte hapesire e hapur dhe nje nyje sanitare.lo... 24/02/2021 04:24

250,000 Euro

Shitet Hoteli NË BrezovicË
Qender | Prizren
KM dal centro citta
500.00 m2 Superficie
2 Piano

📣shitet hoteli nË brezovicË🔘hoteli posedon 500m2 me sipĂ«rfaqe 7.5 ariâ–Șka njĂ« zonĂ« restaurantiâ–Ș6 dhoma fjetjesâ–Șdepoâ–ȘzonĂ« pĂ«rbashkĂ«t banimi.â–ȘtĂ«raisht i renovuar.đŸ”čme fletĂ« posedueseđŸ”člejohet ndĂ«rtimi edhe i... 23/02/2021 00:13

400,000 Euro

Dardani | Prishtina
KM dal centro citta
46.00 m2 Superficie
2 Piano

... 20/02/2021 01:52

420,000 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio