Leshohet banesa me qira ne Rrugen C te kompleksi Dino. Prishtina

Casa in affitto 01/05/2021 23:28 Post ID: 1543


Payment 350 Euro
Camere | Soggiorno 2+1  Per 5 persona maksimalisht. Situazione Arredato
Superficie 80.00 m2 me 1 Tualet
Piano Piano 6 me 1 Ashensor
Citta - Zona Prishtina - Arberi
Indirizzo Prishtine - Mappa
Letture 42

Leshohet banesa me qira ne Rrugen C te kompleksi Dino. Banesa eshte ne katin e 6te (ka lift), dhe eshte e mobiluar.

Banesa posedon:

- Dhome te ndejes

- Kuzhine

- Dy dhoma gjumi

- Banjo

- Ballkon.

Cmimi 350 Euro i diskutueshem


ADV User ID: 6956

photo

Njoftimi ID: 1543