Banese me qira ne Arberi / Dragodan, Prishtine. Prishtina

Casa in affitto 07/05/2021 03:06 Post ID: 1596


Payment 260 Euro
Camere | Soggiorno 1+1 ose Garsoniere  Per 4 persona maksimalisht. Situazione Arredato
Superficie 60.00 m2 me 1 Tualet
Piano Piano 5 me 1 Ashensor
Citta - Zona Prishtina - Arberi
Indirizzo Prishtine - Mappa
Letture 37

Banesë me qira në Arbëri / Dragodan, Prishtinë.

Banesa gjindet tek banesat e Tregtis, është e mobiluar komplet. 

 Madhësia : 60 m²

Banesa ka këtë renditje:

• Dhomë dite me kuzhinë

• Dhomë gjumi

• Banjo  

• Koridor

• Ballkon

Çmimi: 260 €/muaj (në çmim përfshihet fatura e ujit, berllogut dhe mirmbajtjes).


ADV User ID: 6956

photo

Njoftimi ID: 1596