OFERTE - Banese e Sapomobiluar te Parku i Qytetit - Prishtina

Casa in affitto 07/05/2021 05:36 Post ID: 1613


Payment 250 Euro
Camere | Soggiorno 1+1 ose Garsoniere  Per 3 persona maksimalisht. Situazione Arredato
Superficie 50.00 m2 me 1 Tualet
Piano Piano 1
Citta - Zona Prishtina - Arberi
Indirizzo Prishtine - Mappa
Letture 70

OFERTE - Banese e Sapomobiluar te Parku i Qytetit -

Lokacioni: Afer Parkut dhe 4 Llullave 

Siperfaqe: 50 M2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit

- Sallon me Kuzhin

- Banjo

- Koridor

- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym Nder Dysheme

- Mirembatje te Hymjes

- Uj 24 H

- Banesa Eshte e Saporenovuar dhe e Mobiluar

Çmimi €250


ADV User ID: 6956

photo

Njoftimi ID: 1613