🏡

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

380 Euro - Ofrohet Për Qira Banesë Tek F&a Inxhiniering

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
7
Prishtine | Bregu i Diellit Ofrohet për qira banesë 64m² tek fdheamp;a inxhiniering në afërsi të rrugës b në lagjen bregu i diellitbanesa është në katin e shtatë (7) të banimit, hapësira prej 64m² është e ndarë...
16/02/2021 01:33

200 Euro - Ofrohet Per Qira Garsonierë Në Rrugën Tring Smajli

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
9
Prishtine | Arberi Ofrohet per qira garsonierë 40m² në rrugën tring smajli, në afërsi të hotel sirius në qendërgarsoniera është në katin e nëntë (9) të banimit, hapësira prej 40m² është e organizuar n...
16/02/2021 01:28

250 Euro - Ofrohet Për Qira Banesë Në Rrugën Tring Smajli

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi Ofrohet për qira banesë 50m² në rrugën tring smajli, në afërsi të hotel sirius në qendërbanesa është në katin e katërt (4) të banimit, hapësira prej 50m² është e ndarë në dhomë ...
16/02/2021 00:51

250 Euro - Ofrohet Për Qira Banesë Në Lagjen Kalabria/emshir

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
Prishtine | Kalabria Ofrohet për qira banesë 100m² në lagjen kalabria/emshirbanesa është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 100m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo ...
16/02/2021 00:45

380 Euro - Ofrohet Për Qira Banesë Në Kompleksin Skandinavian Në Rrugën E

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
2
Prishtine | Matiqan Ofrohet për qira banesë 86m² në kompleksin skandinavian në rrugën e, lagja mati 1banesa është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 86m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhi...
16/02/2021 00:38

230 Euro - Banesë Me Qera Te Qafa

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
Prishtine | Qafa Banesë me qeraqendër / te qafame këtë përbërje:• qëndrim ditor me kuzhinë• dhomë gjumi |1|• koridor• banjo• balkonÇmimi 230€...
15/02/2021 16:00

220 Euro - Shtepi Me Qera Ne Prishtine Lagjeja Kolovica

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
Prishtine | Ulpiane Shtepi me qera ne prishtine lagjeja kolovica afer fushes pajtimishtepija esht nje kateshe dhe posedon sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo, shpajz, koridor, tarase dhe oborrin. cmimi 220 euro i dis...
15/02/2021 15:55

300 Euro - Banese Me Qera Tek Parku I Qyteti - Prishtine

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi Banese me qera tek parku i qyteti - prishtine cmimi : 300€ - kati i 4-tesiperfaqja: 80 m²banesa posedon keto kushte: 1 sallon 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 terrace 1 garazhe (parking nentoksore)per me sh...
14/02/2021 00:21

400 Euro - Leshohet Banese Me Qera Ne Lagjen Bregu I Diellit Tek Iliria Building

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
1
Prishtine | Bregu i Diellit Leshohet banese me qera ne lagjen bregu i diellit tek iliria building/rruga bsiperfaqja : 96m² - kati i 1-tecmimi : 400€banesa posedon keto kushte: kuzhine + dhome e ndejes2 dhoma gjumi2 banjo1 ter...
13/02/2021 23:55

300 Euro - Leshohen Banesa Me Qera Ne Lagjen Pejton

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
13
Prishtine | Arberi Leshohen banesa me qera ne lagjen pejton / kompleksi nartelsiperfaqja : 60m²/ kati 13 dhe 15 (ndertesa posedon lift)cmimi : 300€banesa posedon keto kushte:◇1 kuzhine me sallon◇1 dhome gjumi◇1...
13/02/2021 23:50

220 Euro - Leshohet Banese Me Qera Afer Tokbashqes

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
Prishtine | Taslixhe/Taukbashqe Leshohet banese me qera afer tokbashqes ne rrugen nazim gafurrisiperfaqja: 60 m²cmimi : 220€banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + sallon2 dhoma gjumi1 banjoper me shume informata na kontaktoni!...
13/02/2021 23:45

450 Euro - Leshohet Banesa Me Qera Ne Nartel Center - Prishtine

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
15
Prishtine | Arberi Leshohet banesa me qera ne nartel center - prishtinesiperfaqja : 80 m² - kati i 15-te Çmimi : 450€ + deposit per arsye sigurie.banesa posedon keto kushte:kuzhine + sallon2 dhoma gjumi1 banjoper me...
13/02/2021 23:34

300 Euro - Banese Me Qera Ne Lagjen Mati 1, Tek Alko Group

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
6
Prishtine | Matiqan Banese me qera ne lagjen mati 1, tek alko group - prishtinesiperfaqja : 67 m² - kati i 6-teÇmimi : 300€banesa posedon keto kushte:kuzhine + sallon1 dhome gjumi1 banjo2 terrasaper me shume informat...
13/02/2021 23:29

300 Euro - Banesa Me Qera Ne Pejton Tek Nenkalimi - Prishtine

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
7
Prishtine | Arberi Banesa me qera ne pejton tek nenkalimi - prishtinesiperfaqja : 55m² - kati i 7-tëÇmimi : 300€banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes1 dhome gjumi1 banjobanesa posedon nxemje qendror...
13/02/2021 23:25

300 Euro - Banese Me Qera Ne Tophane - Prishtine

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
Prishtine | Tophane Banese me qera ne tophane - prishtinesiperfaqja : 65 m²Çmimi : 300€banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes1 dhome gjumi1 banjo1 terraseper me shume informata na kontaktoni !...
13/02/2021 23:20

320 Euro - -leshohet Banesa Me Qera Ne Tophane - Prishtine

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
Prishtine | Tophane Leshohet banesa me qera ne tophane - prishtine siperfaqja: 110 m²Çmimi : 320€ + deposit.banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes3 dhoma gjumi1 banjo1 wc1 terraseper me shume informat...
13/02/2021 23:08

450 Euro - Leshohet Banesa Me Qera Ne Lagjen Arberia (afer Lia Stublles)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi Leshohet banesa me qera ne lagjen arberia (afer lia stublles)siperfaqja : 92 m² - kati i 2-te.Çmimi : 450€ + depozit.banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes2 dhoma gjumi1 banjo1 terr...
13/02/2021 22:55

350 Euro - Banese Me Qera - Rruga C

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
3
Prishtine | Bregu i Diellit Banese me qera e mobiluar ne teresi - rruga c (afer rrethit te viva fresh) siperfaqja: 86 m² - kati i 3-tecmimi : 350€ + depozit.banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes2 dhoma gjumi1 ...
13/02/2021 22:45

220 Euro - -banese Me Qera Ne Dragodan - Prishtine

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
1
Prishtine | Arberi ...
13/02/2021 22:31

400 Euro - Ofrojm Banesen Me Qira Ne Qender Mbrap Rings Caffe

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
Prishtine | Arberi Ofrojm banesen me qira super luksoze ne qender mbrap rings caffe dhe #cinoabc dhe sheshit nena tereza ne ne prishtine.banesa ka sallonin vet kuzhinen vet 1 dhom gjumi 1 banjo 2 ballkonakoridor banes...
13/02/2021 22:20

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Shpallje