🏡

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

300 Euro - Leshohen Banesa Me Qera Ne Lagjen Pejton

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
13
Prishtine | Arberi Leshohen banesa me qera ne lagjen pejton / kompleksi nartelsiperfaqja : 60m²/ kati 13 dhe 15 (ndertesa posedon lift)cmimi : 300€banesa posedon keto kushte:◇1 kuzhine me sallon◇1 dhome gjumi◇1...
13/02/2021 23:50

220 Euro - Leshohet Banese Me Qera Afer Tokbashqes

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
Prishtine | Taslixhe/Taukbashqe Leshohet banese me qera afer tokbashqes ne rrugen nazim gafurrisiperfaqja: 60 m²cmimi : 220€banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + sallon2 dhoma gjumi1 banjoper me shume informata na kontaktoni!...
13/02/2021 23:45

450 Euro - Leshohet Banesa Me Qera Ne Nartel Center - Prishtine

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
15
Prishtine | Arberi Leshohet banesa me qera ne nartel center - prishtinesiperfaqja : 80 m² - kati i 15-te Çmimi : 450€ + deposit per arsye sigurie.banesa posedon keto kushte:kuzhine + sallon2 dhoma gjumi1 banjoper me...
13/02/2021 23:34

300 Euro - Banese Me Qera Ne Lagjen Mati 1, Tek Alko Group

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
6
Prishtine | Matiqan Banese me qera ne lagjen mati 1, tek alko group - prishtinesiperfaqja : 67 m² - kati i 6-teÇmimi : 300€banesa posedon keto kushte:kuzhine + sallon1 dhome gjumi1 banjo2 terrasaper me shume informat...
13/02/2021 23:29

300 Euro - Banesa Me Qera Ne Pejton Tek Nenkalimi - Prishtine

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
7
Prishtine | Arberi Banesa me qera ne pejton tek nenkalimi - prishtinesiperfaqja : 55m² - kati i 7-tëÇmimi : 300€banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes1 dhome gjumi1 banjobanesa posedon nxemje qendror...
13/02/2021 23:25

300 Euro - Banese Me Qera Ne Tophane - Prishtine

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
Prishtine | Tophane Banese me qera ne tophane - prishtinesiperfaqja : 65 m²Çmimi : 300€banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes1 dhome gjumi1 banjo1 terraseper me shume informata na kontaktoni !...
13/02/2021 23:20

320 Euro - -leshohet Banesa Me Qera Ne Tophane - Prishtine

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
Prishtine | Tophane Leshohet banesa me qera ne tophane - prishtine siperfaqja: 110 m²Çmimi : 320€ + deposit.banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes3 dhoma gjumi1 banjo1 wc1 terraseper me shume informat...
13/02/2021 23:08

450 Euro - Leshohet Banesa Me Qera Ne Lagjen Arberia (afer Lia Stublles)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi Leshohet banesa me qera ne lagjen arberia (afer lia stublles)siperfaqja : 92 m² - kati i 2-te.Çmimi : 450€ + depozit.banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes2 dhoma gjumi1 banjo1 terr...
13/02/2021 22:55

350 Euro - Banese Me Qera - Rruga C

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
3
Prishtine | Bregu i Diellit Banese me qera e mobiluar ne teresi - rruga c (afer rrethit te viva fresh) siperfaqja: 86 m² - kati i 3-tecmimi : 350€ + depozit.banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes2 dhoma gjumi1 ...
13/02/2021 22:45

220 Euro - -banese Me Qera Ne Dragodan - Prishtine

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
1
Prishtine | Arberi ...
13/02/2021 22:31

400 Euro - Ofrojm Banesen Me Qira Ne Qender Mbrap Rings Caffe

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
Prishtine | Arberi Ofrojm banesen me qira super luksoze ne qender mbrap rings caffe dhe #cinoabc dhe sheshit nena tereza ne ne prishtine.banesa ka sallonin vet kuzhinen vet 1 dhom gjumi 1 banjo 2 ballkonakoridor banes...
13/02/2021 22:20

220 Euro - Ofrojme Banese Me Qira Ne Breg Te Diellit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
Prishtine | Bregu i Diellit Ofrojme banese me qira ne breg te diellit, te banesat e bardha ne prishtine.banesa ka sallonin vet kuzhinen vet 1 dhome gjumi 1 banjo1 ballkonkordor per informata tjera me kontaktoni ne numrin e tel...
13/02/2021 22:08

300 Euro - Leshoj Banes Me Qira Ne Qender Te Sheshi

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
Prishtine | Arberi Leshoj banes me qira ne qender te sheshi, shkallet e foto nesha ne prishtine.banesa ka :kuzhine dhe dhome e ndejessallondhome e fjetjesbanjoballkon banesa eshte ne katin e 3-t ka nxemje qendrore dhe u...
13/02/2021 22:03

450 Euro - Leshohet Banesa Me Qera Tek Nartel Center - Prishtine

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
11
Prishtine | Arberi Leshohet banesa me qera tek nartel center - prishtine siperfaqja: 82 m² - kati 11-tecmimi : 450€banesa posedone keto kushte :1 kuzhine + dhome e ndejes2 dhoma gjumi1 banjo1 terraseper me shume info...
13/02/2021 16:43

550 Euro - Leshohet Banese Me Qera Tek Fitnesi Fivestar Ne Dragodan

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi Leshohet banese me qera tek fitnesi fivestar ne dragodan siperfaqja: 130m²Çmimi: 550€ + deposit.banesa posedon keto kushte :1 kuzhine + dhome e ndejes3 dhoma gjumi1 banjo + 1 wc2 terrasa1 garazh...
13/02/2021 15:11

200 Euro - Leshohet Banese Me Qera Ne Fushekosove-

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
Fushe Kosove | Qender Leshohet banese me qera ne fushekosove afer naimi regllazhe (tek mbikalimi)siperfaqja: 65m² - kati 1cmimi: 200€banesa posedon keto kushte1 kuzhine + dhome e ndejes 1 dhome gjumi1 banjo1 terraseper ...
13/02/2021 03:40

350 Euro - Leshohet Banese Me Qera Ne Tophane - Prishtine

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
Prishtine | Tophane leshohet banese me qera ne tophane - prishtine siperfaqja: 85m² - kati i 2-tecmimi : 350€ + deposit.banesa posedon keto kushte:1 kuzhine + dhome e ndejes2 dhoma gjumi1 banjo1 wcper me shume inform...
13/02/2021 00:37

250 Euro - Ofrohet Për Qira Banesa Ne Ulpianë -

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
39.00 m2
Kati
3
Prishtine | Ulpiane ofrohet për qira banesa me sipërfaqe prej 39m2 ulpianë mbrapa ish "hotel bacit". banesa gjendet në katin e 3-të.banesa posedon këtë renditje:1. dhomë e qëndrimit ditorë së bashku me kuzhin...
12/02/2021 23:08

200 Euro - Ofrohet Për Qira Banesa Përball Hamburger "aba". Në Prishtinë

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi Ofrohet për qira banesa me sipërfaqe 60m2 e cila gjendet në katin e 2-të përball hamburger "aba". në prishtinëbanesa ka këtë rënditje:1.dhomë e qendrimit ditorë së bashku me kuzhinë1.dho...
12/02/2021 22:52

250 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Mati 1 Te 13 Katshja.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
10
Prishtine | Matiqan Leshohet banesa me qira ne lagjen mati 1 (rrugab) te 13 katshja.banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi -banjo-ballkon -kati i 10.-lifti funksional 24h.bane...
12/02/2021 02:47

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Shpallje