🏡

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

200 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Bregu I Diellit Kompleksi Dafina

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
43.00 m2
Kati
1
Prishtine | Bregu i Diellit Leshohet banesa me qira ne lagjen bregu i diellit kompleksi dafina me siperfaqe prej 43 m2 ne katin e i-rebanesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon-kuzhine-dhome gjumi -banjocmimi: 20...
12/02/2021 02:42

250 Euro - Shitet Banesa Ne Lagjen Bregu I Diellit Afer Shkolles Iliria

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
44.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi Shitet banesa ne lagjen bregu i diellit afer shkolles iliria ne rrugen kryesore me siperfaqe prej 44m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-dhome gjumi -banjo-ballkon -...
12/02/2021 02:37

200 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Prishtine, Ne Lagjen E Spitalit, Mbrapa Eul

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
Prishtine | Lagja e Spitalit Leshohet banesa me qira ne prishtine, ne lagjen e spitalit, mbrapa eulexit, kati i iii,e mobiluar komplet.renditja:sallon me kuzhinë2 dhoma te fjetjes,koridor,banjo dheballkon.Çmimi: 200 euro/muaji...
12/02/2021 02:19

220 Euro - -leshohet Banesa Me Qira Ne Prishtine, Te Parku I Qytetit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi leshohet banesa me qira ne prishtine, te parku i qytetit, afer permendores " isa kastratikati" kati ii.renditja:sallon me kuzhinë1 dhoma te fjetjes,koridor,1 banjo dhe1 ballkon.e mobiluar komplet me...
12/02/2021 02:13

220 Euro - Banesë Me Qira Në Prishtinë, Te Parkut Te Qytetit-

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi Banesë me qira në prishtinë, te parkut te qytetit, afer ambasade se zvicrres, kati i iv-të.renditja: * 1 dhomë të fjetjes, * 1 sallon me kuzhinë, * banjo dhe * ballkon. e mobiluar k...
12/02/2021 02:01

250 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Prishtine, Ne Lagjen Emshir-

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi leshohet banesa me qira ne prishtine, ne lagjen emshir, banesat e llesnes kati i iv, nxemje me termokos.renditja:sallonkuzhinë2 dhoma te fjetjes,koridor,1 banjo dhe1 ballkon.e mobiluar komplet me ...
12/02/2021 01:55

280 Euro - -leshohet Banesa Me Qira Ne Prishtine, Te 4 Llullat

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
Prishtine | Arberi Leshohet banesa me qira ne prishtine, te 4 llullat ( mbrapa teatrit kombtar), kati i iii,e mobiluar komplet.renditja:sallon me kuzhinë2 dhoma te fjetjes,koridor,banjo dheballkon.Çmimi: 280 euro/mua...
12/02/2021 01:51

550 Euro - Banesë Me Qira Në Prishtinë, Lagjen Arberi/dragodan

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi banesë me qira në prishtinë, lagjen arberi/dragodan, afer ambasades amerikane, banesa është ndertim i ri, kati i iv, 117m2 posedon edhe garazhd.banesa posedon:- 3 dhom te fjetjes, - dhom te dite...
12/02/2021 01:42

265 Euro - Banesë Me Qira Në Bregun E Diellit, Përball Royal Mall.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
Prishtine | Bregu i Diellit Banesë me qira në bregun e diellit Çmimi: 265€përball royal mall, me 70m2, kati i 4 pa lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në ...
12/02/2021 01:38

120 Euro - Banesa Jepet Me Qira Ne Gjilan

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
38.00 m2
Kati
3
Gjilan | Qender Banesa jepet me qira ne gjilan rruga sadulla brestofci 17qiraja mujore 120 euro me shpenzime te ujit dhe berllogut kurse rrymen e paguni vete. me kontaktoni per me shume informacion....
12/02/2021 01:33

200 Euro - Leshohet Banes Me Qera Gasoniere Ne Dardani

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
4
Prishtine | Dardani Leshohet banes me qera gasoniere 25 m2 ne dardani kati 4 pa lift banesa posedonsallon e kuzhinbanjonxemje uj rrym hyn me ket qmimnxemje me termokoscmimi 200 euro/+depozit ...
12/02/2021 01:14

250 Euro - Banesë Me Qira Në Lagjen E Spitalit Afër Viva Fresh

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
2
Prishtine | Lagja e Spitalit Banesë me qira në lagjen e spitalitÇmimi: 250€afër viva fresh dhe rruges b, në objektin e tretë të royalit, me 68m2, kati i 2, me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar...
12/02/2021 01:09

300 Euro - Banesë Me Qira Afër Rrugës C Te Alko Group.

Ambjenti
3+1 pa mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
6
Prishtine | Bregu i Diellit Banesë me qira afër rrugës c Çmimi: 300€ te alko group, me 110m2 kati 6 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, e gatshme per banim, është e pamobiluar, si dhe ka këtë renditje...
12/02/2021 01:04

400 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen E Spitalit Kompleksi "cima Construc

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
4
Prishtine | Lagja e Spitalit Dhenbsp;leshohet banesa me qira ne lagjen e spitalit kompleksi "cima construction" me siperfaqe prej 84.8m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi -banjo-ba...
11/02/2021 02:27

250 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen E Spitalit Rr.muharrem Fejza

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
7
Prishtine | Lagja e Spitalit Leshohet banesa me qira ne lagjen e spitalit rr.muharrem fejzabanesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-dhome gjumi -banjo-ballkonkati i 7dhenbsp;qmimi: 250€dhenbsp;per i...
11/02/2021 01:54

250 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Kalabria Ndertesa Exdc

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
4
Prishtine | Kalabria Leshohet banesa me qira ne lagjen kalabria (emshir) ndertesa exdc perballe doganes me siperfaqe prej 62m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-dhome gjumi -banjo-ballko...
11/02/2021 00:56

300 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Qender Te Qafa-

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
11
Prishtine | Qafa Leshohet banesa me qira ne qender te qafa me siperfaqe prej 55m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-dhome gjumi -banjo-ballkonkati i 11.banesa posedon ngrohje nga ter...
11/02/2021 00:51

350 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Aktash Rr.hajrullah Abdullahu

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi Leshohet banesa me qira ne lagjen aktash rr.hajrullah abdullahu me siperfaqe prej 90m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi -banjo-ballkonkati i 2.cmimi: ...
11/02/2021 00:42

300 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Lagjen Bregu I Diellit Te Banesat E Standardit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
2
Prishtine | Bregu i Diellit Leshohet banesa me qira lagjen bregu i diellit te banesat e standardit me siperfaqe prej 89m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje:-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi -banjo-wc-shpajz-ballkon...
11/02/2021 00:33

380 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Arberia Perballe Meridianit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi Leshohet banesa me qira ne lagjen arberia(dragodan) perballe meridianitbanesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi -banjo-ballkonkati i 4.cmimi: 380€dhenbsp;p...
11/02/2021 00:24

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Shpallje