🏡

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

330 Euro - Leshohet Banese Me Qira Ne Emshir-

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
Prishtine | Kalabria Leshohet banese me qira▪️dhome gjumi▪️qendrim ditor▪️kuzhine▪️banjo▪️ballkonqiraja 330 euro.adresa:emshir...
16/05/2021 10:53

1,000 Euro - Leshohet Shtepi Me Qira

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
200.00 m2
Kati
1
Prishtine | Arberi Leshohet shtepi me qira▪️dhome gjumi|4|▪️qendrim ditor▪️kuzhine▪️banjo▪️ka hapsire prej 5 ariadresa: hajvalilëshohet me qira 1000 euro në muaj....
16/05/2021 10:49

180 Euro - Banesë Me Qira Në Tophane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
Prishtine | Tophane Banesë me qira në tophane, banesa ka:•dhomë gjumi |1|•kuzhinë•dhomë pritjeje•banjo•ballkonndodhet në katin e 4-të pa lift dhe jepet me qira 180 euro (çmimi i fundit).lirohet në fund...
16/05/2021 10:41

240 Euro - Lëshohet Banesa Me Qera Në Ulpianë -

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
Prishtine | Ulpiane Lëshohet banesa me qera në ulpianë, banesa është terësisht e renovuarbanesa me një dhomë gjumi, sallon dhe kuzhinë dhe shpajz gjindet në katin e 4dhenbsp;Çmimi; 240€dhenbsp;...
16/05/2021 09:39

180 Euro - Lëshohet Banesa Me Qera Pa Mobilje Në Lagjen Kalabria, Prishtinë

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
6
Prishtine | Kalabria Lëshohet banesa me qera pa mobilje në lagjen kalabria, prishtinëbanesa me 60m2 në katin e 6 me renditje, sallon kuzhinë dhe një dhomë gjumi, lëshohet me qera me çmim të volitshëm, vetëm 18...
16/05/2021 09:37

300 Euro - Lëshohet Banesa Me Mobilje Me Qera Afër Gjimnazit Sami Frashëri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
Prishtine | Arberi Lëshohet banesa me mobilje me qera afër gjimnazit sami frashëridhenbsp;banesa me afro 60m2 në katin e 3të ka këtë renditje:dhenbsp;sallon + kuzhinë + 1 dhomë gjumi + banjo + ballkon + koridor...
16/05/2021 09:34

400 Euro - Lëshohet Banesa Me Qera Ne Royal Rruga B Me Termokos

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
1
Prishtine | Bregu i Diellit Lëshohet banesa me qera ne royal rruga b me termokosbanesa posedon 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjoka hapsir 93 m2 ( e pershtatshme edhe per zyre )Çmimi; 400 euro pa garazhÇimi me garazh; 450 euro...
16/05/2021 09:09

320 Euro - Lëshohet Shtëpia Me Qera Te Hani Dilit ( Lagja Medresa )

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
300.00 m2
Kati
3
Prishtine | Qafa Lëshohet shtëpia me qera te hani dilit ( lagja medresa )dhenbsp;shtëpia 3 katëshe me 300 m2 ka këtë renditjedhenbsp;kati i parë: sallon + kuzhinë + tualetkati i dytë: 3 dhoma gjumi + banjodhe...
16/05/2021 09:05

300 Euro - Lëshohet Banesa Me Qera Me GarazhË Dhe Depo Në Lagjen E Spitait

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
1
Prishtine | Lagja e Spitalit Lëshohet banesa me qera me garazhË dhe depo në lagjen e spitaitdhenbsp;banesa me 87m2 në katin e parë ka këtë renditjedhenbsp;sallon kuzhinë + 2 dhoma gjumi + depo + garazhadhenbsp;cmimidhenbs...
16/05/2021 09:01

350 Euro - Leshohet Me Qera Kati I Shtepis Ne Lagjen Marigona Hajvali

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
Prishtine | Qafa Leshohet me qera kati i shtepis ne lagjen marigona hajvali100m2dhoma gjumi 2sallon + kuzhinebanjo 1tv flatinternet+kablovikparkinguje 24h me pompeairconditionerngrohje qendrorecmimi ,qira dhe uje per ...
16/05/2021 08:54

230 Euro - Ofrohet Për #qira Banesë E Lezetshme Në Lagjen Kalabria Në Prishti

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
8
Prishtine | Kalabria Ofrohet për #qira banesë e lezetshme në lagjen kalabria në prishtinë, tek "banesat e arabve".70m² ¦2 dhoma gjumi¦banjo¦kati viii-të| termokosnë katin e 8-të ndodhet kjo banesë shumë e mi...
15/05/2021 21:10

250 Euro - Ofrohet Për #qira‬ Banesë E Gatshme Afër Spitalit (qkuk) Dhe Eule

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
Prishtine | Lagja e Spitalit Ofrohet për #qira‬ banesë 1+1 e gatshme afër spitalit (qkuk) dhe eulex në prishtinë.70m²│ dhomë gjumi│ banjo│ ballkondhenbsp;përfshinë 70m² dhe përbëhet nga 1 sallon me kuzhinë, d...
15/05/2021 21:07

300 Euro - Ofrohet Për #qira Banesë Modeste Në Lagjen "dardania" Në Prishtin

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
6
Prishtine | Dardani Ofrohet për #qira banesë modeste 2+1 në lagjen "dardania" në prishtinë, tek santea.75m²¦2 dhomë gjumi¦banjo¦kati vi-të| deponë një prej lagjeve më të urbanizuara në prishtinë siq ësh...
15/05/2021 21:00

240 Euro - Ofrohet Për #qira Banesë Moderne Në Lagjen "mati 1"

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
7
Prishtine | Matiqan Ofrohet për #qira banesë moderne 2+1 në lagjen "mati 1", ndërtim i pozhegu brothers.75m²¦2 dhoma gjumi¦ banjo¦kati vii-tëbanesa ndodhet në katin e 7-të të një objekti të ri me 2 ashensor...
15/05/2021 20:55

220 Euro - Ofrohet Për #qira Banesë E Mobiluar Në Lagjen Tophane Në Prishtin

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
3
Prishtine | Tophane Ofrohet për #qira banesë 1+1 e mobiluar në lagjen tophane në prishtinë.50m²│dhomë gjumi│banjo│ballkon | kati iii-tëbanesa ndodhet në kuadër të një pallati të ri, e pozicionuar në k...
15/05/2021 19:30

200 Euro - Ofrohet Për #qira Banesë Garsonjerkë Tek Qafa Në Prishtinë.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
1
Prishtine | Qafa Ofrohet për #qira banesë garsonjerkë tek qafa në prishtinë.35m²¦një njësi¦banjo¦kati përdhesënë kuadër të një objekti ndërtim i ri tek komuna e vjetër hyn kjo gasonjerk shumë e lez...
15/05/2021 18:25

420 Euro - Banes Moderne Me Qira Ne Rrugen B -

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
7
Prishtine | Bregu i Diellit Banes moderne me qira ne rrugen b -dhenbsp;lokacioni: royal pllazasiperfaqe: 90 m2kati 7renditjet:- 2 dhoma gjumit- sallon me kuzhin- 2 banjo- koridor- ballkonposedon:- nxemje qendrore me termokos- 2 ...
15/05/2021 13:34

1,000 Euro - Penthous Me Qira Ne Mat -

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
174.00 m2
Kati
5
Prishtine | Matiqan Penthous me qira ne mat -dhenbsp;lokacioni: rrugen muharem fejza - afer rruges bsiperfaqe: 174 m2kati 5renditjet:- 4 dhoma gjumit- sallon me kuzhin- 3 banjo (njera banjo me dhomen e gjumit)- 2 ballkon...
15/05/2021 13:30

180 Euro - Banes 3 Dhomshe Me Qira Pa Mobile Ne Fush Kosov -

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi Banes 3 dhomshe me qira pa mobile ne fushe kosove -dhenbsp;lokacioni: rr.dardania afer ujsjellsitsiperfaqe: 91 m2kati 4renditjet:- 3 dhoma gjumit- sallon me kuzhin- banjo- ballkon- koridorposedon:- nx...
15/05/2021 13:24

250 Euro - Banes Komode Me Qira Ne Dardani -

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
8
Prishtine | Dardani Banes komode me qira ne dardani -dhenbsp;lokacioni: te korizi - banesat e gjelbertasiperfaqe: 70 m2kati 8renditjet:- dhom gjumit- sallon me kuzhin- banjo- shpajz- ballkonposedon:- nxemje qendrore me t...
15/05/2021 13:19

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Shpallje