🏡

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

330 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Mati 1(rruga B)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
Prishtine | Bregu i Diellit Leshohet banesa me qira ne lagjen mati 1(rruga b) me siperfaqe prej 60m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-dhome gjumi-banjo-ballkonkati i 4.cmimi: 330€dhenbsp;per...
11/02/2021 00:03

240 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Kalabria Afer Ubt

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
Prishtine | Kalabria Leshohet banesa me qira ne lagjen kalabria (emshir) afer ubtbanesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-dhome gjumi-banjo-ballkoncmimi: 240€dhenbsp;per informata te tjera n...
10/02/2021 23:58

550 Euro - - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Mati 1

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
5
Prishtine | Matiqan Leshohet banesa me qira ne lagjen mati 1 (ndertesa e royal mall) me siperfaqe prej 93m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon -kuzhine-2 dhoma gjumi -banjo-ballkon-garazhekati i 8....
10/02/2021 23:39

300 Euro - -leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Mati 1

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
Prishtine | Matiqan Leshohet banesa me qira ne lagjen mati 1 (rruga c) objekti i bs group me siperfaqe prej 80m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi-banjo-ballkonkati i 3 .c...
10/02/2021 03:06

260 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Kalabria, Te Banesat E Nartelit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
5
Prishtine | Kalabria Leshohet banesa me qira ne lagjen kalabria (emshir) te banesat e nartelit me siperfaqe prej 65m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-dhome gjumi-banjo-ballkoncmimi: 26...
09/02/2021 16:05

500 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Kalabria, Ne Kompleksin Prishtina

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
5
Prishtine | Kalabria Leshohet banesa me qira ne lagjen kalabria (emshir) ne kompleksin prishtina stars me siperfaqe prej 106m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-3 dhoma gjumi-banjo-shpaj...
09/02/2021 16:00

500 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Arberia (dragodan)

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi ...
09/02/2021 15:49

600 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Dardania-

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
Prishtine | Dardani Leshohet banesa me qira ne lagjen dardania me siperfaqe prej 80m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi (nje banjo e inkuadruar ne dhome te fjetjes)-2 banj...
09/02/2021 15:44

300 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Kalabria Te Banesat E Lesnes

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
4
Prishtine | Kalabria Leshohet banesa me qira ne lagjen kalabria (emshir) te banesat e lesnes me siperfaqe prej 68m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi-banjo-ballkoncmimi: 30...
09/02/2021 15:38

400 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Kalabria (emshir)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
3
Prishtine | Kalabria Leshohet banesa me qira ne lagjen kalabria (emshir) afer roof bistro me siperfaqe prej 96m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi-2 banjo-ballkoncmimi: 400...
09/02/2021 15:32

350 Euro - Leshohet Banesa Me Qira Ne Lagjen Mati 1 Afer Shkolles Pavarsia

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
Prishtine | Matiqan Leshohet banesa me qira ne lagjen mati 1 afer shkolles pavarsia rr.skender ceku me siperfaqe prej 85 m2banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :-sallon me kuzhine-2 dhoma gjumi -banjo-ballko...
09/02/2021 15:20

300 Euro - Ofrohet Për Qira Banesën Në Dragodan

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi Ofrohet përdhenbsp; qiradhenbsp;banesën me sipërfaqe 67m2 në dragodan afër ''kam market''gjendet në katin e 2-të.banesa posedon këtë rënditje:1.dhomë e qëndrimit ditorë së bashku me kuzh...
09/02/2021 04:20

230 Euro - Banesë Me Qira Në Prishtinë, Te Sllovenia E Sportit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
Prishtine | Arberi banesë me qira në prishtinë, te sllovenia e sportit rr. rrustem statovci, kati i iii-te.renditja:sallon me kuzhinë,1 dhomë gjumi,koridor,banjo dheballkon.Çmimi: 230€/muaj rr. garibaldi nr. 5...
09/02/2021 04:05

220 Euro - Banesë Me Qira Në Prishtinë, Te Parkut Te Qytetit.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi banesë me qira në prishtinë, te parkut te qytetit, afer ambasade se zvicrres, kati i iv-të.renditja: * 1 dhomë të fjetjes, * 1 sallon me kuzhinë, * banjo dhe * ballkon. e mobiluar ...
09/02/2021 01:52

400 Euro - Banesë Me Qira Në Tophane ,në Rrugen Lidhja E Prizerenit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
8
147.21 Km
nga qendra
Prizren | Qender Banesë me qira në tophane Çmimi: 400€ (me depozit) në rrugen lidhja e prizerenit, afër viva freshit, me 93 m2, kati 8 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të m...
09/02/2021 01:43

270 Euro - Banesë Me Qira Ulpianë -

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
Prishtine | Ulpiane Banesë me qira ulpianë Çmimi: 270€ (me depozit) te moon caffe, me 70m2 kati 4 pa lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:dhomë e dites m...
09/02/2021 01:37

250 Euro - Leshohet Banese Me Qera, Në Rrugen Rrustem Statovc.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
Prishtine | Ulpiane Leshohet banese me qeranë rrugen rrustem statovci, te kolegji fama me 60 m2, kati 3 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërës...
09/02/2021 01:26

240 Euro - Banesë Me Qira Te Qafa.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
Prishtine | Qafa Banesë me qira te qafa ▪️Çmimi: 240€ ▪️me 70 m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë ren...
09/02/2021 01:17

400 Euro - Ofrohet Për Qira Banesë Në Lagjen "prishtina E Re"

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
3
Prishtine | Arberi ...
09/02/2021 01:07

300 Euro - Ofrohet Për Qira Banesë Në Lagjen Dardania Santea.

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
Prishtine | Dardani Ofrohet përdhenbsp;dhenbsp;qiradhenbsp;banesë me sipërfaqe prej 60m² në lagjen dardania santea. banesa gjendet në katin e parë leshohet për zyre.banesa ka ketë renditje:1.dhomë e qëndrimit ...
09/02/2021 00:58

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Shpallje