🏡

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

250 Euro - Banes Komode Me Qira Te Sllovenia Sportit-

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
4
Prishtine | Arberi Banes komode me qira te sllovenia sportit-dhenbsp;lokacioni: afer kolegjit famasiperfaqe: 52 m2kati 4 (lift nuk ka)renditjet:- dhom gjumit- sallon me kuzhin- banjo- ballkonposedon:- nxemje qendrore me...
15/05/2021 13:16

200 Euro - Banes Me Qira Pa Mobile Ne Mat -

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
Prishtine | Matiqan Banes me qira pa mobile ne mat -dhenbsp;lokacioni: afer rruges b - kompleksi cima constructionsiperfaqe: 70 m2kati 5renditjet:- dhom gjumit- sallon me kuzhin- banjo- depo- ballkonposedon:- nxemje qend...
15/05/2021 13:12

250 Euro - Banes Komode Me Qira Ne Bregun E Diellit -

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
Prishtine | Bregu i Diellit Banes komode me qira ne bregun e diellit -dhenbsp;lokacioni: kompleksi famissiperfaqe: 80 m2kati 1renditjet:- 2 dhoma gjumit- sallon me kuzhin- banjo- shpajz- 2 ballkona- koridorposedon:- nxemje qendr...
15/05/2021 13:03

300 Euro - Banes Me Qira Ne Ulpian -

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
Prishtine | Ulpiane Banes me qira ne ulpian -dhenbsp;lokacioni: afer bankes nlbsiperfaqe 60 m2kati 3renditjet:- 2 dhoma gjumit- sallon me kuzhin- banjo- 2 ballkona- depo- podrumposedon:- izolim dhe fasad e jashtme- drita...
15/05/2021 12:59

310 Euro - Lëshohet Banesa Me Qira 90m2 Ne Lagjjen "mati 1"

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
Prishtine | Matiqan - lëshohet banesa me qira 90m2 ne lagjjen "mati 1"- banesa gjendet me saktesisht dhenbsp;ne rrugen "muharrem fejza"dhenbsp;- banesa ka kete strukture organizative :- sallon me kuzhine- 2 dhoma te gju...
12/05/2021 10:13

270 Euro - Ofrohet Banesa Me Qira Ne Lagjjen "lakrishte"

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
8
Prishtine | Arberi Ofrohet banesa me qira ne lagjien "lakrishte" ne kompleksin"nartel center" me madhesi 60m².banesa ndodhet ne katin e 8-te te banimit me ashensor funksional.banesa ka kete formacion:■dhome dite■ku...
12/05/2021 10:05

1,000 Euro - Ofrohet PËr #qira Shtëpi E Bukur Në Lagjen "swiss Village" Në Pris

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
167.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi Ofrohet pËr #qira shtëpi e bukur në lagjen "swiss village" në prishtinëdhenbsp;167m²│2.5 ari│3 dhoma gjumi▬në njërën prej lagjeve private më të preferuara, nga vendas dhe të huaj, of...
11/05/2021 23:35

450 Euro - Ofrohet PËr #qira Banesë Në Rrugën B

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
6
Prishtine | Matiqan Ofrohet pËr #qira banesë 2+1 shumë moderne dhe me termokos në rrugën b tek "five stars" në prishtinë84m²│2 dhoma gjumi│1 banjo│kati 6▬kjo banesë e mobiluar me shumë përkushtim ofron...
11/05/2021 22:54

250 Euro - Jap Me Qera Banesen Mbarapa Teatrit, Te 4-llullat

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
Prishtine | Arberi Jap me qera banesen mbarapa teatrit, te 4-llullat1 dhom gjumidhenbsp;dhom dite me kuzhinedhenbsp;1 banjo, ballkondhenbsp;e mobiluar ne tersidhenbsp;cmimi 250 eurodhenbsp;...
11/05/2021 22:41

350 Euro - Ofrohet Banesa Për #qira Në Lagjen Mati 1

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
6
Prishtine | Matiqan #ofrohet banesa për #qira në lagjen mati 1 të shkolla pavarsia, në kompleksin e vëllezërit asllani.dhenbsp;bsnesa ka siperfaqe 110.28 m2kati 6banesa permbanë:▪️sallon me kuzhinë▪️3 dho...
11/05/2021 22:30

400 Euro - -lËshohet Banesa MË Qira NË Mati 1

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
6
Prishtine | Matiqan LËshohet banesa mË qira nË mati 1.● 97 m2, kati 6● sallon me kuzhinë● 2 dhoma gjumi● banjo + wc● ballkon● komplet mirë e mobiluar.● Çmimi: 400 €/muaj...
08/05/2021 17:32

420 Euro - Banese Moderne Me Qira Ne Rrugen B -

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
7
Prishtine | Bregu i Diellit Banese moderne me qira ne rrugen b -dhenbsp;lokacioni: royal pllazasiperfaqe: 90 m2kati 7renditjet:- 2 dhoma gjumit- sallon me kuzhin- 2 banjo- koridor- ballkonposedon:- nxemje qendrore me termokos- 2...
08/05/2021 17:24

250 Euro - Lëshohet Banesa Me Qira Në Fushëkosovë ~

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
1
Fushe Kosove | Qender Dhenbsp;lëshohet banesa me qira në fushëkosovërenditja:►sallon, kuzhine,2 banjo dhe ballkondhenbsp;►2 dhoma gjumi►e pa mobiluar, vetem kuzhina me frigorifer dhe shporet.►kati 1►me pamje ...
08/05/2021 14:09

250 Euro - Oferte - Banese E Sapomobiluar Te Parku I Qytetit -

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
Prishtine | Arberi Oferte - banese e sapomobiluar te parku i qytetit - lokacioni: afer parkut dhe 4 llullavedhenbsp;siperfaqe: 50 m2kati 1renditjet:- dhom gjumit- sallon me kuzhin- banjo- koridor- ballkonposedon:- nxemj...
07/05/2021 05:36

230 Euro - Banese Me Qira Ne Ulpiane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
Prishtine | Ulpiane Banese me qira ne ulpianelokacioni: te simfoniasiperfaqe: 50 m2kati 1renditjet:- dhom gjumit- sallondhenbsp;- kuzhin- banjo- koridor- ballkonposedon:- mirembatje te hymjes- parking- uj 24 hÇmimi €2...
07/05/2021 05:31

240 Euro - Oferte - Banese Me Qira Ne Dardani -

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
Prishtine | Dardani Ofert - banese me qira ne dardani -dhenbsp;lokacioni: te ora e korizit perball viva fresh storesiperfaqe: 80 m2kati perdhesrenditjet:- 3 dhomadhenbsp;- kuzhin me trepezari- banjo- koridorposedon:- obo...
07/05/2021 05:24

200 Euro - Banese Me Qira Ne Bregun E Diellit •

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
4
Prishtine | Bregu i Diellit Banese me qira ne bregun e diellit -dhenbsp;lokacioni: banesat e bardha te stacioni i fundit 4siperfaqe: 68 m2kati 4renditjet:- dhom gjumit- sallondhenbsp;- kuzhin- banjo- koridor- ballkonposedon:- mi...
07/05/2021 05:19

300 Euro - Banese Me Qira Ne Bregun E Diellit —

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
1
Prishtine | Bregu i Diellit Banese me qira ne bregun e diellit -dhenbsp;lokacioni: te ambulancasiperfaqe: 86 m2kati perdhesrenditjet:- 2 dhoma gjumit- sallon me kuzhin- banjo- koridorposedon:- nxemje qendrore me termokos- miremb...
07/05/2021 05:16

250 Euro - • Banese Me Qira Ne Mat -

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
9
Prishtine | Matiqan Banese me qira ne mat -dhenbsp;lokacioni: afer shk.f. pavarsiasiperfaqe: 80 m2kati 9renditjet:- 2 dhoma gjumit- sallon me kuzhin- banjo- ballkon- koridorposedon:- nxemje qendrore me rrym- mirembatje t...
07/05/2021 05:05

270 Euro - Banese Me Qira Ne Mat -

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
9
Prishtine | Matiqan Banese me qira ne mat -dhenbsp;lokacioni: fillim rruges muharem fejza afer rruges bdhenbsp;siperfaqe: 56 m2 dhenbsp;banim + 29 m2 teraskati 9renditjet:- dhom gjumit- sallon me kuzhin- banjo- teraspose...
07/05/2021 05:02

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Shpallje